Yunus Günçe kimdir?

Yunus Günçe kimdir?

Yunus Günçe kimdir? Survivor 2016 yarışmacılarından olan Yunus Günçe, elendikten sonra ekranlara, karşılaştığı yasakları anlattı. Geçtiğimiz günlerde elenen ünlü oyuncu Yunus Günçe'den Survivor gerçekleri.. Peki Yunus Günçe kimdir? Detaylar haberimizde...

Oyuncu, sunucu ve DJ'lik yapan Yunus Günçe, Survivor 2016'ya damga vuran Yarışmacılardan biri oldu. Yarışma esnasında da özellikle kazandığı oyunlar ardından gösterdiği tepkilerle dikkatleri üzerine çeken sempatik yarışmacı, elendikten sonra 4.5 ay kaldığı adada yaşadığı zorlukları anlattı. Peki Yunus Günçe kimdir? İşte haberimizde...

Yunus Günçe, "Elimden geldiğince okuyorum. Yanımda 4 tane kitap götürmüştüm. 'Orada 2 ay falan kalırım, 4 kitap bana yeter. Herkes uyuduktan sonra bir aydınlık bulur olurum' diye düşündüm. Mesela diş fırçası almadım, yasak olduğunu tahmin ettim. Ancak kitabın yasak olduğunu bilmiyordum. Adaya giderken en son çantaları kontrol ederken çantadan kitaplar çıktı ve 'Kitap koymuş ya' diye güldüler. Çok üzülmüştüm" ifadelerini kullandı.

YUNUS GÜNÇE KİMDİR?

Yunus Günçe (d. 1976, Almanya), Türk sinema-dizi oyuncusu, sunucu, DJ ve komedyen. Aslen Trabzonludur.
Number One TV'da başlamış olduğu DJ'lik kariyerine Radio Hot'ta devam etmiştir. TRT 1 de Uçurtma adlı çocuk programı sunuculuğu yapmıştır. Hot TV'de başladığı Dejavu adlı TV programı, Best TV'de devam etmiştir. TRT 1'de yayınlanan Koçum Benim adlı okul dizisinde Gökhan (Çekirge) karakterini canlandırmıştır.

Çeşitli markaların TV ve basılı çalışmalarında oyunculuk yapmıştır ayrıca pek çok markanın Reklam filmlerinde seslendirme yapmıştır. Mustafa Altıoklar'ın yönetmenliğini üstlendiği O Şimdi Asker, Oğuzhan Tercan ın yönettiği Hırsız Var adlı sinema filminlerde rol almıştır.
Türkiye'nin çeşitli kulüplerinde DJ olarak Müzik yapmaktadır.Şu anda Asmalı mescit Novo'da Salı geceleri çalmaktadır.

Yunus Günçe , kariyeri boyunca pek çok televizyon programı yapmıştır.2011 itibariyle CNN Türk'te Beni İkna Et adlı üniversiteler arası münazara yarışmasının sunuculuğu ve modaratörlüğünü yapmıştır.Ayrıca Trt spor kanalında Sporaktif programını sunmuştur.
Yunus Günçe, ayrıca Survivor 2016 ünlüler takımında yer almaktadır.
Stand-up olarak kariyerine Hiç Komik Diil ile başlayan Yunus Günçe şu anda İstanbul ve Türkiye'nin çeşitli şehirlerinde Kafamda Böcekler Var adlı tek kişilik gösterisiyle izleyenleri ile buluşmaktadır.

Milliyet